У Польщі затримали ще трьох людей у справі про шпигунську мережу РФ

З урахуванням нових трьох фігурантів, у рамках розслідування шпигунської діяльності РФ у Польщі затримано вже 12 осіб.

 
У Польщі Агентство внутрішньої безпеки (ABW) затримало ще троє людей, які діяли в рамках розкритої російської шпигунської мережі. Про це повідомив заступник міністра-координатора спецслужб Польщі Станіслав Жарін, повідомляє PAP.
 
«ABW встановило чергових осіб, які діяли в рамках шпигунської мережі, ліквідованої раніше. Ми маємо справу із затриманими, яким були пред’явлені звинувачення у шпигунській діяльності та функціонуванні в організованій злочинній групі, а також з особами, які зараз перебувають під вартою, відповідно до визначених судових рішень», — зазначив Жарін.
 
За його словами, йдеться про фігурантів, які діяли у складі групи, яку керує російські спецслужби.
 
Вони виконували певні завдання за дорученням російських спецслужб, які є частиною діяльності типово розвідувального характеру, а також пропагандистського. Це ціла мережа людей, які мали на меті збирати інформацію про маршрути та транспортні засоби, що надаються Україні, але ці люди також поширювали специфічний контент, замовлений російською стороною в рамках активної пропагандистської діяльності проти Польщі», — розповів Жарін.
 
Раніше глава Міністерства внутрішніх справ та міністр-координатор спецслужб Маріуш Камінський оголосив, що Агентство внутрішньої безпеки ліквідувало шпигунську мережу, яка діяла на користь Росії.
 
У рамках цієї операції ABW було затримано дев’ятьох осіб, підозрюваних у співпраці зі спецслужбами РФ. Підозрювані, які були ідентифіковані як іноземці через східний кордон, здійснювали розвідувальну діяльність проти Польщі та готували диверсії на замовлення російської розвідки.
 
З урахуванням нових трьох фігурантів, у рамках цього розслідування затримано вже 12 осіб.
 
За словами Жаріна, російська шпигунська мережа, яка готувала диверсії в Польщі та стежила за залізничними маршрутами транспортування зброї до України, діяла в країні з недавніх пір.
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net