У Польщі порадили Медведєву й надалі змішувати алкоголь з наркотиками

Колишній президент РФ Медведєв заявив, що Польща зникне у разі війни НАТО з Росією «разом зі своїм тупим прем’єр-міністром».

Агентство національної безпеки Польщі у п’ятницю, 14 квітня, відреагувало на черговий випад колишнього президента Росії Дмитра Медведєва у бік Польщі. Зокрема, йому пояснили, що в його випадку заподіяння йому ж шкоди своєму здоров’ю вітається.
 
Цьому передував пост заступника голови Ради безпеки РФ Медведєва про те, що Польща у разі війни РФ з НАТО «зникне разом зі своїм дурним прем’єром».
 
«Якийсь тупиця на ім’я Матеуш Моравецький сказав, що Україна має право вдарити по Росії, і що його не турбує війна НАТО проти РФ, тому що остання її програє. Я не знаю, хто виграє чи програє в такій війні, але, з огляду на роль Польщі як форпосту НАТО в Європі, ця країна обов’язково зникне разом зі своїм дурним прем’єр-міністром», — написав Медведєв у Twitter.
 
Погроза не пройшла повз очі спецслужби Польщі, яка у відповідь залишила свій твіт: «Шановний пан Медведєв. Будь ласка, пам’ятайте, що поєднувати алкоголь з наркотиками дуже небезпечно. Будь ласка, продовжуйте це робити». 

 

 

Раніше Медведєв заявив, що якщо Росія програє у війні проти України, вона перестане існувати.

 

Нагадаємо, заступник голови Ради безпеки РФ після зустрічі в Рамштайні з військової підтримки України заявив, що «Росії буде дуже непросто і не потрібно ілюзій».

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net