У парламент Фінляндії пройшов лише один російськомовний депутат — ЗМІ

Загалом у виборах брали участь 14 російськомовних кандидатів, з них мандат отримає лише соціал-демократ Марія Гузеніна.

У парламент Фінляндії пройде лише один із 14 російськомовних кандидатів, які взяли участь у виборах. Про це 3 квітня повідомила телерадіокомпанія Yle.

Зазначається, що мандат від виборчого округу Уусіма отримала Марія Гузеніна від Соціал-демократичної партії. За неї віддали свій голос 12 077 людей.

Гузеніна бере участь у виборах вже вп’яте з 2007 року. Вона народилася і виросла в Гельсінкі у двомовній родині та розмовляє російською.

У виборах також взяли участь два російськомовні кандидати від Національної коаліційної партії, що перемогла, по одному від партії   Справжні фіни  ,  Лівого союзу  і Комуністичної партії, а також три  кандидати від  партії Союз свободи і п’ять від партії Влада належить народу.

За даними Yle, половина з них не набрала і 100 голосів.

Нагадаємо, 2 квітня у Фінляндії відбулися парламентські вибори. Явка склала 71,9%.

Перемогу здобула консервативна Національна коаліційна партія на чолі з головою Петтері Орпо, яка отримала 20,8% голосів та 48 місць із 200 у парламенті республіки, а також право на формування нового уряду.

Друге місце посіла права партія Справжні фіни (глава Ріікка Пурра) з 20,1% голосів та 46 місцями у парламенті. На третьому місці — Соціал-демократична партія прем’єр-міністра Санни Марін, яка отримала 19,9% голосів та 43 місця.

Президент Чорногорії програє нові вибори


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net