У Пакистані через забруднення води помирають діти

Багато хворих не можуть потрапити до лікарень — будівлі або зруйновані, або до них неможливо доїхати.

 
Повінь, викликана рекордними мусонними дощами та таненням льодовиків у північних гірських районах Пакистану, вже забрала життя майже 1600 осіб, з яких більше третини — діти, і торкнулося ще близько 33 мільйонів людей. Про це пише CNN.
 
Сила паводкових вод змила будинки, залишивши десятки тисяч людей без їжі та чистої води для пиття.
 
В одній лише лікарні охорони здоров’я матері та дитини у провінції Сінд щодня помирає близько 10 пацієнтів. І всі смерті спричинені хворобами, пов’язаними із забрудненнями води.
 
Якість води погіршилася внаслідок повені, яка цього літа затопила третину країни.
 
«Багато дітей навіть не доходять до лікарень, тому що медичні заклади, до яких вони могли б отримати доступ, або перебувають під водою, або просто недоступні», — сказав Аадарш Легарі, представник відділу комунікацій ЮНІСЕФ у Пакистані.
 
У країні зафіксовано діарею, дизентерію, лихоманку денге, малярію і є ризик холери. У Пакистані розгортається майже безпрецедентна криза в галузі охорони здоров’я, і ​​ситуація може посилитися ще більше, якщо не допоможе міжнародне співтовариство.
 
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що загальна кількість загиблих у Пакистані в результаті мусонних дощів і повеней цього сезону, що тривають з середини червня, досягла 1481, постраждали 12 748 людей. Найбільше страждає від стихії провінція Сінд на півдні країни.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net