У Німеччині скасували сотні рейсів через страйк пілотів

Німецька авіакомпанія Eurowings скасувала 17-19 жовтня сотні рейсів через страйк пілотів.

Дочірня компанія німецької національної авіакомпанії Lufthansa – Eurowings – оголосила про відміну сотні рейсів 17-19 жовтня внаслідок страйку пілотів. Про це повідомляє DPA.

У компанії прогнозують, що із 400 рейсів, запланованих на 17 жовтня, буде виконано лише 230 рейсів. Водночас Eurowings сподівається виконати більше половини рейсів, запланованих на вівторок та середу, оскільки австрійська філія авіакомпанії Eurowings Europe не бере участі у страйку.

Страйк також не торкнеться авіакомпанії Eurowings Discover, яка обслуговує Франкфурт та Мюнхен. Частину рейсів планується виконувати із використанням літаків компаній-партнерів.

Профспілка Vereinigung Cockpit (VC) закликала пілотів припинити роботу з півночі понеділка до середи. Пілоти вимагають покращення умов праці. Але роботодавець поки що не зробив задовільної пропозиції щодо колективних переговорів.

Це вже другий страйк пілотів Eurowings за півтора тижні.

Раніше повідомлялося, що в аеропорту Амстердама утворилися черги через скасування частини рейсів. Амстердамський Схіпхол не справляється із великою кількістю пасажирів, оскільки йому не вистачає персоналу.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net