У Німеччині прогнозують активізацію російської пропаганди

У Берліні вважають, що Москва використовуватиме пов’язані з енергопостачанням проблеми як гібридний важіль усередині німецького суспільства.

У Федеральній службі захисту конституції Німеччини заявили, що найближчими місяцями очікують посилення російської пропаганди та шпигунської діяльності, повідомляє Spiegel.

«Росія використовує проблеми, пов’язані з енергопостачанням Європи, зокрема як гібридний важіль», — заявили у відомстві.
 
Зазначається, що за допомогою поширення дезінформації про дефіцит газу та підвищення цін робиться спроба розпалити побоювання щодо можливого дефіциту енергії та продовольства у Німеччині.
 
«Російська пропаганда, швидше за все, посилиться в екстремістському середовищі та підживить наратив змови з метою вбити клин у наше суспільство», — йдеться у заяві Служби захисту конституції.
 
Також слід очікувати, що російська держава «продовжуватиме активізувати та адаптувати свої спроби політичної та військової розвідки», кажуть у відомстві.
 
Згідно з оцінкою спецслужби, російська загарбницька війна та її вплив на економіку і ситуацію з постачанням у Німеччині мають високий потенціал для використання екстремістами.
 
Раніше повідомлялося, що накопичених запасів газу Німеччині вистачить на два місяці у разі припинення постачання.
 
У Німеччині відставного військового судять за роботу на ГРУ Росії
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net