У Німеччині пояснили, як Шольцу передати танки Leopard Україні

Дипломат Крістоф Хойсген вважає, що створення консорціуму з країн, які володіють цим танком, вирішить питання щодо їхньої передачі Києву.

Німеччина зможе поставити танки Leopard Україні, якщо створить консорціум із країн, які мають у своєму арсеналі цю бронетехніку. Кожна з країн отримає свої обов’язки та політичну відповідальність за поставки. Про це заявив Крістоф Хойсген у коментарі Rheinische Post.

Дипломат закликав канцлера Німеччини Олафа Шольца розпочати постачання основного бойового танка Leopard Україні для протистояння російській агресії. Він додав, що «українцям потрібне це важке озброєння».

За його словами, консорціум із країн, на озброєнні яких є ці німецькі танки, вирішить питання їхньої передачі Києву та навчання українських військових.

«Тоді ці країни могли б постачати танки Leopard, навчати на них українських солдатів та спільно забезпечувати технічне обслуговування військової техніки», — пояснив Хойсген.

Зазначимо, що німецькі ЗМІ вже пропонували Німеччині розділити вантаж забезпечення України бронетехнікою, створивши з 12 партнерами відповідний танковий консорціум.

Зазначимо, що уряд ФРН називає різні причини, що заважають передачі важкого озброєння Україні. Зокрема, навчання ЗСУ користуватиметься цими танками чи побоювання ескалації конфлікту з Росією.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net