У Німеччині одна з партій закликала розібрати ПП-2

У партії заявляють, що ПП-2 спочатку був геополітичним проектом, спрямованим на ізоляцію України, і, в результаті, нашкодив Німеччині.

 
У Німеччині парламентська фракція Вільних демократів — одного із трьох членів правлячої «світлофорної коаліції» — закликала розібрати так і не запущений російський газопровід Північний потік-2. Про це повідомляє Spiegel.
 
«Ми вимагаємо демонтувати Північний потік-2 і якнайшвидше розробити концепцію юридичного, технічного та правового захисту», — наголошується в документі, схваленому на зустрічі у Бремені.
 
У партії заявляють, що Північний потік спочатку був геополітичним проектом, спрямованим на ізоляцію України, і, в результаті, нашкодив Німеччині.
 
Вільні демократи закликають до розширення санкцій проти керівництва РФ та видворення із країни родичів підсанкційних росіян, які мають візи та право на проживання в Німеччині.
 
Як зазначають у партії, якщо окремі країни, включаючи кандидатів у члени ЄС, не поспішають приєднуватися до санкцій і допомагають РФ обходити їх або навіть поставляють Росії зброю, то за це мають бути наслідки.
 
Як повідомлялося, постачання газу Північним потоком майже припинилося. Причиною зупинки називається ремонт єдиного газоперекачувального агрегату, що залишився в роботі, на компресорній станції Портова.
 
Нагадаємо, влада Німеччини виключила можливість запуску ПП-2.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net