У НАТО спрогнозували плани Росії щодо Молдови

Заступник генсека НАТО вважає, що РФ намагатиметься паралізувати Молдову гібридною війною без військових дій.

Росія не атакуватиме Молдову військовим шляхом, а спробує паралізувати її гібридною війною. Про це заявив спікер Сенату Румунії, заступник генерального секретаря НАТО Мірча Джоане, пише видання Wiadomosci.

«Поки що немає безпосередньої загрози для Молдови, тому що Москва не змогла захопити Одесу і прийти в Придністров’я», — сказав він, вказавши на інші ворожі дії РФ.

Румунський політик очікує, що гібридні дії Росії проти Молдови можуть бути повторенням схем, які застосовувалися в інших країнах останніми роками.

«Наприклад, у 2006 році Кремль намагався використати весь свій арсенал гібридної війни у Чорногорії. Тепер подібне може бути у Молдові», — зазначив Джоане.

За його словами, РФ намагатиметься викликати хаос у діяльності органів державної влади Молдови, дестабілізувати внутрішню ситуацію в країні через соціальні протести чи хакерські атаки.

Заступник генсека НАТО вважає, що «у Молдови є шанс вирватися з нинішньої ситуації і мати найкраще життя в Європі, ставши членом Євросоюзу та НАТО».

Нагадаємо, минулого тижня в Молдові розкрили агентурну мережу, що готувала державний переворот, до якої були залучені громадяни країни та іноземці.

Молдова відповіла на заяву Росії щодо Придністров’я


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net