У міноборони РФ заявляють, що Z і V не є офіційними символами

Міноборони РФ стверджує, що Z і V не є офіційними «військовими символами», але «впізнавані і позитивно сприймаються» як військовослужбовцями, так і цивільним населенням РФ, а також громадянами так званих «ДНР» та «ЛНР».

 
У міністерстві оборони Російської Федерації запевняють, що літери Z і V не є офіційними військовими символами в Росії. Про це йдеться у відповіді міноборони РФ на запит депутата московської міської думи Євгена Ступіна.
 
«Літери Z і V не є офіційними військовими символами (позначеннями) і не несуть спеціального навантаження! Про це повідомляє міністерство оборони РФ на мій запит. Сподіваюся, комусь ця відповідь допоможе уникнути необґрунтованого притягнення до відповідальності при вираженні свого ставлення до літер іноземних алфавітів. Не заперечую проти використання відповіді МО РФ у будь-яких судових справах», — пише Ступін.
 
Депутату в відповіді на запит міноборони Росії стверджує, що Z і V не є офіційними «військовими символами», але «впізнавані і позитивно сприймаються» як військовослужбовцями, так і цивільним населенням РФ, а також громадянами так званих «ДНР» та «ЛНР».
 
Комітет Верховної Ради з гуманітарної та інформаційної політики підтримує ініціативу про запровадження терміна «рашизм» як визначення ідеології, вибудованої в Росії, що виявляє себе у військових діях армії РФ в Україні і ставленні російського суспільства до цієї війни.
 
Нагадаємо, раніше у Вікіпедії з’явилася стаття Рашизм. У ній пояснюється етимологія терміна, історія його виникнення та основні ознаки.
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

Екс-канцлера ФРН Шредера позбавлять офісу та персоналу у Бундестазі

СюжетАзовсталь: як працює обмін полоненими в теорії і на практиці

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

Війна в Україні зробила Бербок і Габека улюбленими політиками німців

Источник: korrespondent.net