У Кремлі відповіли на заяву США за договір СНО-3

Раніше Вашингтон не мав інтересу до теми контролю за озброєнням і для того, щоб діалог відбувся, «американці мають чути, що є стурбованість», наголосив Дмитро Пєсков.

 
Переговори Росії та США про нову систему контролю за озброєнням мають відбуватися за врахування інтересів кожної зі сторін. Про це 2 серпня заявив речник президента РФ Дмитро Пєсков, повідомляє РБК.
 
Так він прокоментував готовність США відновити обговорення договору СНО-3.
 
«Москва неодноразово говорила про необхідність переговорів з Вашингтоном за нову систему контролю за озброєнням, і такі переговори мають відбутися найближчим часом, адже його лишається обмаль, і якщо договір СНО-3 не встигнуть замінити на новий, на світ очікують негативні наслідки», – наголосив речник Володимира Путіна.
 
Пєсков стверджує, що, власне, США «де-факто» не виказували інтересу до цього питання. За його словами, під час діалогу про СНО-3 «американці мають чути занепокоєність».
 
Напередодні президент США Джо Байден заявив, що Білий дім готовий обговорювати з Росією систему контролю за озброєнням, яка прийде на заміну СНО-3.
______________________________
 
СНО-3 – договір між Росією та США про взаємне скорочення арсеналів розгорнутих стратегічних ядерних озброєнь. Підписано 8 квітня 2010 року, набрав чинності 5 лютого 2011 року.
 
Після продовження сторонами у 2021 році документ є дійсним до 5 лютого 2026 року.
______________________________
 
Ядерний удар дедалі вірогідніший. Доповідь SIPRI

 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net