У Конгресі США повідомили, що моляться за Україну

Традиції молитися за Україну там дотримуються незалежно від того, чи розглядається питання щодо України у розкладі законодавців.

У Конгресі США увійшло у традицію на початку практично кожного засідання молитися за Україну. Про це у четвер, 15 грудня, йдеться у виданні Голос Америки.
 
Як розповіла капелан Палати представників США Маргарет Кіббен, це відбувається від початку повномасштабного вторгнення Росії.
 
«Принаймні раз на тиждень американські капелани у Конгресі згадують у молитвах Україну», — уточнила вона.
 
За її словами, традиції молитися за Україну дотримуються незалежно від того, чи розглядається питання щодо України у розкладі законодавців чи ні.
 
«Ми молимося, щоб ти, Господи, знову пробудив у нас пристрасть, відданість і готовність захищатися від сучасних ворогів, за свободу і суверенітет, мир і справедливість. Нам варто лише озирнутися навколо світу, щоб побачити приклад нераціональної гордині, яка загрожує Україні. Підтримай українську народ, його рішучість і тверду відданість протистояти гнобителям і цьому сумнозвісному періоду в їхній історії», — поділилася словами молитви Маргарет Кіббен.
 
Нагадаємо, нижня палата Конгресу США схвалила проект оборонного бюджету країни на 2023 фінансовий рік у розмірі 858 млрд доларів. Він також містить щонайменше 800 млн доларів додаткової допомоги Україні. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net