У Киргизстані низка банків припинили обслуговувати російську картку Мир

На сайтах банків зазначається, що це сталося «з технічних причин», водночас інформації про відновлення роботи сервісу немає.

 
Низка банків у Киргизстані припинили обслуговувати російські банківські картки платіжної системи Мир після подібних кроків Узбекистану й Казахстану. Про це у вівторок, 18 жовтня, повідомляє киргизька служба Радіо Свобода.
 
Зокрема припинили обслуговування російських банківських карток Мир такі банки, як Компаньйон, Дос Кредо Банк та Бакай Банк. На сайтах банків зазначається, що це сталося «з технічних причин». Інформації про відновлення роботи сервісу немає.
 
Після того, як на російські банки було накладено санкції, а міжнародні платіжні системи вийшли з російського ринку, росіяни намагаються обійти санкції і їдуть за банківськими картками в інші країни. Серед популярних напрямків «карткового туризму» називають країни Центральної Азії – Киргизстан, Таджикистан, Казахстан та Узбекистан.
 
Нагадаємо, у вересні слідом за Туреччиною банки Вірменії, В’єтнаму і Казахстану відмовилися обслуговувати російські картки Мир.
 
Перед цим у Туреччині два з п’яти банків, які приймають російські платіжні картки Мир, призупинили роботу з ними. На такий крок установи пішли після того, як США та Британія оголосили про посилення боротьби з кожним, хто допомагає Росії оминати санкції.
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Санкції проти Росії

Санкції щодо РФ не перешкоджають гуманітарній допомозі — ЄС

США закликають Євросоюз не послаблювати санкції проти Росії

Джонсон закликав не знижувати тиск на Росію через анексію Криму

Ґабріель пропонує заохотити РФ виконувати «Мінськ»

Берлін погрожує США заходами у відповідь на санкції проти Росії

Источник: korrespondent.net