У керівництва заводу РФ із виробництва Х-22 знайдено закордонні активи

Головний конструктор заводу Союз Мкртич Окроян і його сім’я мають у своєму розпорядженні активи у Великій Британії.

 
 
Закордонні активи виявлено у Мкртича Окрояна, головного конструктора заводу Союз, який випускає двигуни для крилатих ракет Х-22, якими агресор обстрілює Україну. Про це повідомляють Telegram-канал Сирена і YouTube-канал Навальный LIVE.
 
Розслідування засвідчило, що 28-річній дочці Мкртича Окрояна Анні належить особняк у графстві Суррей у Великій Британії, придбаний у 2020 році за шість мільйонів фунтів.
 
Соратники Навального зазначають, що сам Окроян, а також його дружина, син і дочка вказували адресу маєтку в документах британської компанії Bento Minerals Europe Limited, яка продає бентонітову глину для будівництва й очищення води. Це свідчить, що головний конструктор Союзу і його дружина – резиденти Великої Британії.
 
У розслідуванні також йдеться, що в Польщі компанія Окрояна має філію, якою керує його брат Арутюн.
 
Соратники Навального також зазначили, що дружина Окрояна Алла Бабан і син Андранік є акціонерами ливарно-механічного заводу в підмосковній Балашисі. Мкртич входить до ради директорів цього підприємства.
 
Сам завод, на відміну від сім’ї Окроян, перебуває під західними санкціями, оскільки виробляє метали і деталі для російської армії.
 
Соратники Навального вважають, що Окроян і вся його сім’я мають бути під санкціями, а їхню британську нерухомість необхідно заарештувати.
 
_____________________
 
Крилаті ракети Х-22 призначені для ударів по кораблях. Однак російські військові злочинці регулярно використовують їх для масованих ударів по українських містах.
 

 

 
Нагадаємо, Росія в січні вперше продала золото з коштів Фонду національного добробуту (ФНД) для покриття дефіциту бюджету, який різко зріс. 
 
У СБУ розповіли про санкції проти Росатому

 
Новини від Кореспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Санкції проти Росії

Санкції щодо РФ не перешкоджають гуманітарній допомозі — ЄС

США закликають Євросоюз не послаблювати санкції проти Росії

Джонсон закликав не знижувати тиск на Росію через анексію Криму

Ґабріель пропонує заохотити РФ виконувати «Мінськ»

Берлін погрожує США заходами у відповідь на санкції проти Росії

Источник: korrespondent.net