У Кельні російська діаспора протестувала проти підтримки України

Мітинг був організований російськомовними групами діаспори у місті, протестуючі тримали російські прапори і транспаранти з літерами НАТО, перекресленими червоною лінією.

 

Близько двох тисяч переважно російськомовних демонстрантів вийшли на протест у німецькому Кельні у неділю, 4 вересня, вимагаючи від Німеччини припинити підтримку України та скасувати санкції проти РФ, повідомляє агентство Reuters.
 
Мітинг був організований російськомовними групами діаспори у місті. Протестувальники тримали російські прапори і транспаранти з літерами НАТО, перекресленими червоною лінією. Організатори збирали пожертвування для підтримки нібито «сепаратистських сил» на Донбасі.
 
Організатор проросійського заходу Олена Колбаснікова повторила твердження президента Путіна про те, що вторгнення Росії «захищає російськомовних людей» на сході України.
 
Напроти проросійського мітингу вийшли кілька десятків контрпротестувальників, які також зібралися в тіні величезного готичного собору Кельна. Вони висловлювали підтримку Україні.
 
У Німеччині проживає майже 3 мільйони осіб російського етнічного походження, багато з них сильно схильні до впливу кремлівської пропаганди. Хоча російська діаспора Німеччини величезна, пропутінських мітингів з початку війни було відносно мало.
 
Нагадаємо, напередодні у Празі 70 тисяч людей вийшли на протест проросійських сил проти санкцій та постачання зброї Україні.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net