У Грузії партія влади втратила понад третину прихильників — опитування

Якби парламентські вибори в Грузії відбулися цього тижня, партія Грузинська мрія отримала б 19% голосів, торік цей показник сягав 31%.

У Грузії рейтинг керівної партії Грузинська мрія за рік знизився майже вдвічі. Про це свідчать результати дослідження соціологами Міжнародного республіканського інституту США (IRI).

Якби парламентські вибори в Грузії відбулися цього тижня, партія Грузинська мрія отримала б 19% голосів, а найбільша опозиційна партія країни Єдиний національний рух (ЄНР) — 14%.

Рік тому рейтинг Грузинської мрії був значно вищим — 31%, ЄНР — 16%.

Решта партій у рейтингу мають не більше 3% підтримки.

Результати опитування свідчать про невизначеність: варіанти «не голосуватиму», «не знаю», «відмова від відповіді» набрали 43%.

Негативний політичний рейтинг очолює ЄНР – 39% респондентів сказали, що за жодних обставин не проголосують за цю партію, засновану експрезидентом Міхеїлом Саакашвілі. Грузинську мрію категорично відмовляються 34%, на третьому місці антирейтингу — проросійський Консервативний рух — Альт-інфо, категорично проти якого 16% опитаних.

Нагадаємо, у Тбілісі відбувся антиурядовий мітинг.

Раніше повідомлялося, що в Грузії відбулася хвиля протестів через законопроект про «іноагентів». У результаті на тлі тиску суспільства парламентська більшість відхилила його.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net