У ФРН мають намір переглянути політику щодо РФ

Нові принципи зовнішньої та безпекової політики має визначити внутрішньопартійна комісія правлячої партії Німеччини — СДПН.

 
Правляча партія Німеччини (СДПН) перегляне свою політику стосовно Росії. Про це заявив лідер правлячої Соціал-демократичної партії Ларс Клінгбайль у суботу, 7 травня, пише Welt am Sonntag.
 
«Якщо в основній програмі СДПН йдеться, що безпека в Європі може бути досягнута лише з Росією, то ми бачимо на нинішньому тлі війни, що це вже не так», — сказав він.
 
Він зазначив, що нові принципи зовнішньої та безпекової політики має визначити внутрішньопартійна комісія.
 
«У майбутньому нам доведеться набагато тісніше співпрацювати з країнами Східної Європи», — додав Клінгбайль, зазначивши, що партія надто багато зосереджувалася на Росії раніше.
 
Нагадаємо, поліція Берліна з метою недопущення конфліктних ситуацій заборонила використання символіки на заходах 8 та 9 травня, присвячених 77-м роковинам закінчення Другої світової війни та звільнення Німеччини від націонал-соціалізму.
 
Також повідомлялося, що Німеччина може передати Україні радіолокаційні системи Cobra, які значно підвищать точність гаубиць Panzerhaubitze 2000.
 
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net