У Франції видали унікальний самовчитель української мови

Книга є першим підручником-самовчителем української мови для французів у рамках відомого мовознавчого проекту Langue pour tous.

Французьке видавництво Pocket оголосило про випуск першого підручника-самовчителя української мови, створеного за унікальною методикою. Про це у вівторок, 4 квітня, повідомило Міністерство культури та інформаційної політики.
 
«Провідне французьке видавництво Pocket та Ліонський університет ініціювали видання унікального першого підручника-самовчителя української мови для французів у рамках відомого мовознавчого проекту Langue pour tous (Мова для всіх)», — йдеться у повідомленні.
 
Зазначається, що підручник було видано за власною методикою видавництва «вивчення мови вже зараз».
 
У Міністерстві також додали, що підручник Ukrainien tout de suite пропонує читачам тексти про історію України, про українські знакові міста, українську культуру, про видатних діячів як минулого — Володимира Великого, Ганну Ярославну, Тараса Шевченка, Лесу Українку, так і сучасності — про спортсменів Андрія Шевченка, братів Кличків, про нинішнього президента Володимира Зеленського та інших видатних українців.
 
Раніше повідомлялося, що в Ірландії запровадять українську мову у школах із п’ятого класу. Це буде факультативний предмет для біженців із України.
 
Нагадаємо, 16 українських видавців перевірять на дотримання вимог законодавства щодо державної мови.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net