У Франції масово скасували потяги через страйк залізничників

На Різдво було скасовано близько половини швидкісних рейсів. Національна залізниця втратила сто мільйонів євро.

У Франції на Різдво скасували від 40 до 50% рейсів швидкісних поїздів TGV. Причиною став страйк працівників Французької національної залізниці, повідомляє Le Mond.
 
«Незважаючи на угоду між профспілками та керівництвом, Святвечір зірвано», — пише видання.
 
Зазначається, що після нових пропозицій від керівництва Французької національної залізниці (SNCF) повідомлення профспілок про страйк на 1 січня було відкликано. Однак на Різдво було скасовано від 40% до 50% рейсів TGV, а також третину Ouigo (дочірня лоукост-компанія SNCF) та чверть Intercités (нешвидкісні поїзди).
 
«Профспілки підписали в п’ятницю, 23 грудня, угоду з керівництвом SNCF і скасували повідомлення про страйк. Якщо новорічна ніч таким чином уникне перешкод на рейках, то Різдво зазнає їх повною мірою», — йдеться у публікації.
 
У керівництві SNCF заявили, що підписання угоди дозволило «через соціальний діалог із обраними представниками залізничників» знайти вихід із конфлікту, а також, що створено умови для повернення працівників на роботу.
 
За скасовані квитки пасажири можуть отримати ваучери у подвійному розмірі від вартості. За словами уповноваженого міністра транспорту Клемана Бона, цей страйк обійдеться SNCF у сто мільйонів євро.
 
Як повідомлялося, у жовтні французькі профспілки оголосили страйк на тлі зростаючої інфляції.
 
Раніше в Британії десятки тисяч працівників транспортної сфери розпочали чотириденний страйк у рамках тривалої суперечки про заробітну плату та умови праці.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net