У ДСНС розповіли про рятувальні роботи в Туреччині

Олександр Хорунжий розповів, що українські рятувальники дістали із-під завалів тіла чотирьох людей.

 
Співробітники Державної служби надзвичайних ситуацій (ДСНС) України в Туреччині дістали з-під завалів тіла чотирьох осіб – двох дорослих та двох дітей. Про це повідомив прес-офіцер ДСНС Олександр Хорунжий у загальнонаціональному телемарафоні новин у п’ятницю, 10 лютого.
 
За його словами, обсяги робіт дуже великі.
 
Він також розповів, як відбувається розподіл секторів для кожної групи, які там працюють, представників ДСНС України. За його словами, вранці координаційний центр ставить їм завдання та, відповідно, ставить їх на той чи інший сектор.
 
«Ми ці завдання розподіляємо серед наших колег з інших країн і проходимо будинок за будинком, шукаємо передусім живих людей. Поруч із нами розмістилася рятувальна команда з Індії, з іншого – Румунія, Молдова контактує також з ними, є й хорвати. І ми вирішуємо, у яких секторах ми працюємо, щоб не перепліталися (завдання, розподілені на групи рятувальників, – ред.)», — пояснив спікер.
 
Він додав, що поряд із рятувальниками з інших країн там працюють і місцеві рятувальники, і місцеві військові.
 
Прес-офіцер додав, що в Туреччині на рятувальних роботах працюють два кінологічні розрахунки, і прибудуть ще сім.
 
Нагадаємо, потужні землетруси в Туреччині та Сирії сталися 6 лютого.
 
Ми також повідомляли раніше, що кількість загиблих у 10 провінціях Туреччини зросла до 18 991. Число врятованих досягло 75 тисяч 523 осіб.
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net