У Данії роздаватимуть гроші особам похилого віку, щоб компенсувати інфляцію

Особи похилого віку з низькими доходами отримають неоподатковувану виплату в розмірі 5 000 крон ($706).

 
Парламент Данії ухвалив рішення про грошові виплати особам похилого віку та інші заходи на підтримку на загальну суму 3,1 мільярда данських крон ($439 мільйонів) для пом’якшення впливу стрімкої інфляції та високих цін на енергоносії. Про це повідомляє Reuters.
 
Особи похилого віку з низькими доходами отримають неоподатковувану виплату в розмірі 5 000 крон ($706).
 
«Економіка Данії принципово сильна, але їй кидає виклик зростання цін у зв’язку з війною Путіна в Україні. Тому я радий, що тепер ми можемо допомогти декому з тих, для кого інфляція є особливо тяжкою», – сказав міністр фінансів Ніколай Ваммен.
 
Заходи, які також передбачають зниження тарифів на електроенергію, фінансуватимуться за рахунок зниження державних інвестицій, – це, за словами мінфіну країни, допоможе уникнути підвищення цін.
 
Центральний банк раніше попереджав, що компенсація данцям з низьким рівнем доходів і особам похилого віку грошовими виплатами може посилити ціновий тиск на економіку. Але заходи, що яких вдаються в Данії, є менш масштабними, ніж аналогічні в деяких інших європейських країнах.
 
Раніше депутати погодилися розділити субсидію в розмірі 2 мільярдів крон серед 419 000 домогосподарств, які дуже постраждали від зростання рахунків за електроенергію.
 
Раніше повідомлялося, що Данія підтримує євроінтеграцію України.
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net