У Чехії мають намір заснувати нагороду за подружню вірність

У Сенаті хочуть підтримати тих, хто робить світ ще трохи нормальним, у той час, коли всі б’ють по сім’ї та обожнюють всілякі надмірності.

У Чехії пропонують впровадити сенатську нагороду, яку вручали б подружнім парам, які зберігають вірність. З відповідною пропозицією вступила член Сенату Чехії Ітка Чаланкова, повідомляє Seznam Zprávy.
 
Ініціативу Чаланкову мають розглянути на першому засіданні підкомітету чеського Сенату з питань сім’ї, який збереться за два тижні.
 
«Ідея полягає у нагородженні подружніх пар за десятиліття спільного життя. Ми хочемо показати красу шлюбного союзу», — пояснює сенатор.
 

Чаланкова поки не придумала, як саме відбиратимуть кандидатів на нагороду і як «перевірятимуть» подружню вірність.
 
«Я думаю, що різні організації або муніципалітети номінуватимуть пари, які є добрим прикладом», — припустила вона.
 
Колега Чаланкової, сенатор Даніела Коваржова, відома підтримкою конституційного визначення шлюбу як союзу чоловіка та жінки, пропонує створити кілька видів відзнак для нагородження за вірність.
 
«Ідея полягає у нагородженні подружжя, яке може бути прикладом для інших: золоті, срібні та бронзові плакетки за вірність для подружніх пар, які прожили разом 70, 60 і 50 років. Підкомітет вшанує обрані пари та опублікує їх життєві історії. У той час, коли всі б’ють по сім’ї та обожнюють всілякі надмірності, дуже важливо, коли офіційний державний орган заступається за тих, хто робить світ ще трохи нормальним», — стверджує вона.
 
Чаланкова погоджується та відкидає можливість вручення її нагород громадянським партнерам (тобто гомосексуальним парам). «Звичайно, ідея була не такою», — заперечує вона.
 
«Ми хочемо дати позитивний сигнал суспільству. У той час, коли рівень розлучень високий і мало пар одружуються, це необхідно», — вважає сенатор.
 
Раніше вчені з’ясували, які люди схильні до зрад та назвали критерії.

Новини от Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net