У Британії продадуть компанію російських олігархів

Лондон вимагає, щоб LetterOne продав регіонального провайдера широкосмугового доступу Upp Corporation.

 
Великобританія наказала російській інвестиційній компанії LetterOne продати регіонального провайдера широкосмугового доступу Upp Corporation. Причину цього рішення Лондон пояснює тим, що її нинішнє керівництво становить загрозу національній безпеці. На цей час компанією володіють російські олігархи Михайло Фрідман та Петро Авен. Про це повідомляє Reuters у вівторок, 20 грудня.
 
Закон дозволяє уряду ретельно перевіряти та потенційно блокувати придбання та інвестиції у чутливих секторах.
 
Ризик для національної безпеки пов’язаний з «правом власності на Upp», вважає міністр бізнесу Великобританії Грант Шаппс.
 
LetterOne заявила, що розчарована рішенням британського уряду продати 100% акцій Upp протягом певного періоду та відповідно до встановленого процесу.
 
Зазначимо, що британський уряд цього року використав закон про національну безпеку та інвестиції, який набув чинності в січні, щоб зобов’язати китайську технологічну фірму Nexperia продати не менше 86% найбільшого британського заводу з виробництва мікрочіпів Newport Wafer Fab.
 
LetterOne наголосила, що отримала схвалення уряду на Upp у 2021 році, коли її інвестиції віталися.
 

Як відомо, Великобританія поряд з ЄС та США також запроваджує санкції проти російських громадян, банків та стратегічних підприємств після вторгнення Росії в Україну.

 

Нагадаємо, Національне агентство боротьби зі злочинністю Великобританії (NCA) затримало російського мільярдера Михайла Фрідмана за підозрою у відмиванні грошей. Пізніше стало відомо, що його звільнено під заставу.

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетРФ прорахувалася в Україні — якою буде поразка?

У спецслужбі Молдови прогнозують вторгнення РФ у 2023 році

СюжетЩо відомо про ЗРК Patriot, на які Україна чекає від США

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

Источник: korrespondent.net