У білорусів уперше за 10 років падають реальні доходи

Напередодні прем’єр-міністр Білорусі заявив, що в Білорусі немає падіння реальних доходів населення, держава вчасно виконує всі соціальні зобов’язання.

 
У чотирьох областях Білорусі вперше за останні 5 років упали реальні прибутки населення. Про це повідомляє білоруське видання Зеркало.
 
Повідомляється, що реальні доходи населення в першому кварталі впали в Могильовській області – на 2,5% до аналогічного періоду 2021-го, у Вітебській – на 2,1%, у Гродненській – на 0,9%, а також у Брестській – на 0,8%.
 
У Мінську цей показник зріс на 2,2%, у Гомельській області – на 0,2%, а у Мінській області – на 0,1%.
 
Але прем’єр-міністр Білорусі заявив, що в Білорусі немає падіння реальних доходів населення, держава вчасно виконує всі соціальні зобов’язання.
 
«Але ми розуміємо, що має бути дуже серйозна робота для того, щоб не дати ситуації погіршитися та принаймні вийти на ті ж параметри роботи, які були торік, до введення цього серйозного санкційного пакета», – сказав прем’єр.
 
Раніше повідомлялося, що через введені у 2022 році санкції практично весь експорт Білорусі в країни Європейського Союзу і Північної Америки виявився заблокованим.
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

СюжетПекло Азовсталі: очевидиця розповіла про пережите

СюжетTikTok із бомбосховища: історія Валерії Шашенок із Чернігова

СюжетСкільки ракет запущено по Україні з території Білорусі?

Источник: korrespondent.net