У Білорусі співробітникам МНС виділили зброю

У Білорусі є понад 5000 різних закритих споруд, які можна використовувати для укриття населення у разі ракетних ударів.

У Білорусі співробітникам МНС почали видавати зброю, щоб «захищати вітчизну» у разі бойових дій. Також у країні тренуються проводити евакуацію населення та розповідають про укриття. Про це у неділю, 16 жовтня, розповів голова МНС Білорусі Вадим Синявський в інтерв’ю телеканалу ОНТ.
 
За словами Синявського, частина співробітників МНС у разі воєнних дій «захищатиме вітчизну» нарівні з армією.
 
«Сьогодні все те озброєння, яке було заплановано, отримано в Міністерстві оборони та розміщено в наших кімнатах для зберігання зброї. Здійснено розрахунок, навчання особового складу. У разі потреби брати активну участь у тих чи інших питаннях, пов’язаних із захистом своєї батьківщини, ці розрахунки доведено до Міністерства внутрішніх справ та до начальників УВС на регіональному рівні, а також до Збройних Сил — у разі потреби також формуватимуться розрахунки для участі у відповідних діях», — сказав він.
 
Також Синявський розповів про сховища, які також почали готувати у разі повітряної атаки. Зокрема, він повідомив, що у Білорусі є понад 5000 різних закритих споруд, які можна використовувати для укриття населення у разі ракетних ударів.
 
«Може бути ситуація, за якої доведеться діяти оперативно. У тому числі в рамках цивільної оборони», — сказав він.
 

Раніше сьогодні в Міноборони країни повідомили, що до Білорусі почали прибувати ешелони з військовими РФ, їхня кількість досягне дев’яти тисяч.

 

Нагадаємо, в ISW оцінили ризики розгортання військ РФ та Білорусі для України.

Новини от Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net