У Білорусі почалися нові військові навчання

Командно-штабні маневри триватимуть із 14 по 16 червня. Проведення заходів спрямоване на підготовку підрозділів і організацій тилового забезпечення.

 
У Білорусі стартували командно-штабні навчання з органами військового управління, військовими частинами й організаціями тилового забезпечення. Про це 14 червня повідомила прес-служба міноборони.
 
 

 
Маневри триватимуть із 14 по 16 червня. Їх очолить заступник міністра оборони з тилу – начальник тилу збройних сил Білорусі генерал-майор Андрій Бурдико.
 
Як уточнили в оборонному відомстві країни, основними цілями навчань є вдосконалення злагодженості органів військового управління тилового забезпечення в управлінні підлеглими силами й засобами, підвищення рівня навченості органів військового управління, військових частин і організацій тилу, підвищення живучості підрозділів і об’єктів тилу, тренування практичних навичок особистого складу військових частин і підрозділів тилового забезпечення в умовах обстановки, що динамічно змінюється.
 
Зазначається, що проведення заходів спрямоване на якісну підготовку підрозділів і організацій тилового забезпечення.
 
Нагадаємо, 26 травня Білорусь почала військові навчання біля кордонів України і Польщі, а потім кілька разів продовжувала маневри.
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net