У Білому домі з явиться новий прес-секретар

Жан-П’єр наразі обіймає посаду старшого заступника прес-секретаря та заступника помічника президента. Раніше вона працювала на телеканалах NBC та MSNBC, обіймала посаду політдиректора Білого дому при Бараку Обамі.

 

Новим прес-секретарем Білого дому стане Карін Жан-П’єр. Вона замінить на посаді Джен Псакі, яка йде з посади 13 травня. Про це у четвер, 5 травня, повідомляє прес-служба глави США Джо Байдена.
 
«Я з гордістю повідомляю, що Карін Жан-П’єр буде наступним прес-секретарем Білого дому. Карін не тільки має досвід, талант і порядність, необхідні для цієї непростої роботи, але вона й надалі вестиме шлях у спілкуванні про роботу адміністрації Байдена-Харріса від імені американського народу. Ми з Джіллами давно знаємо та поважаємо Карін, і вона буде сильним голосом, який виступатиме за мене та цю адміністрацію», — сказав Байден, вітаючи Жан-П’єр із новопризначенням.
 
Американський лідер подякував Псакі за самовіддану службу країні і за те, що вона «підняла планку, прямо і правдиво спілкувалася з американським народом і зберегла почуття гумору при цьому».
 
«Джен Псакі встановила стандарт для повернення порядності, поваги та пристойності в кімнату брифінгу Білого дому. Я хочу подякувати Джен за те, що вона підняла планку, прямо і правдиво спілкувалася з американським народом і зберегла почуття гумору при цьому. Я дякую Джен за її службу країні і бажаю їй найкращого, коли вона рухається вперед», — висловив подяку Байден.
 
Досі Карін Жан-П’єр працювала першим заступником прес-секретаря та заступником помічника президента. З Байденом вона працює давно: керівні посади обіймала ще тоді, коли нинішній президент США був віце-президентом в адміністрації Обами.
 
До участі в кампанії вона працювала на посаді директора зв’язків із громадськістю MoveOn.org та політичної аналітики NBC та MSNBC. Жан-П’єр обіймала посаду регіонального політичного директора Управління з політичних питань Білого дому в час адміністрації Обами-Байдена та була заступником директора під час передвиборчої кампанії президента Обами у 2012 році. Вона була південно-східним регіональним політичним директором кампанії президента Обами у 2008 році, заступником керівника кампанії Мартіна О’Меллі на посаду президента, менеджером кампанії з Ініціативи репродуктивної свободи ACLU, а також заступником керівника апарату та директором із законодавчих та бюджетних питань для двох членів ради Нью-Йорка.
 
Раніше вона працювала в Центрі спільноти та корпоративної етики, спонукаючи великі компанії змінити свою бізнес-практику та є автором публікацій. Жан-П’єр народилася на Мартініці та виросла в Нью-Йорку. Вона закінчила Колумбійський університет.
 
Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський провів зустріч у режимі відеоконференції з 43 президентом США Джорджем Бушем.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net