У банках ще трьох країн перестали приймати російські карти Мир — ЗМІ

Слідом за Туреччиною банки Вірменії, В’єтнаму та Казахстану відмовилися обслуговувати російський «пластик».

Після турецьких банків кредитні організації інших країн, які раніше приймали карти Мир, перестають працювати з російською платіжною системою. Про це пише російське видання Известия.

Так, у call-центрах в’єтнамського банку BIDV та казахстанського Халіка повідомили, що зараз не приймають російський «пластик», хоча раніше вони були перераховані на сайті НСПК як партнери.

За словами співробітника банку, BIDV продовжує обслуговувати картки VISA, Mastercard, Western Union, JCB, UnionPay, а платіжної системи Мир не приймають.

У Народному банку Казахстану (Халік банк) також припинили приймати карти Мир. У його call-центрі повідомили, що російські карти не обслуговуються ні через термінали, ані через банкомати.

Крім того, 20 вересня стало відомо, що у Вірменії банки також перестають обслуговувати російську платіжну систему Мир.

У ЦБ РФ повідомили, що закордонні партнери самі ухвалюють рішення про відкриття своєї інфраструктури для прийому карток Мир.

На сайті платіжної системи Мир на 20 вересня було закрито розділ, в якому раніше повідомлялося про географію прийому карток.

Нагадаємо, у Туреччині два з п’яти банків, які приймають російські платіжні картки Мир, призупинили роботу з ними. На такий крок установи пішли після того, як США та Британія оголосили про посилення боротьби з кожним, хто допомагає Росії оминати санкції.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net