Суд у США визнав невинуватим чоловіка, який відсидів у в язниці 28 років

Ламара Джонсона засудили до довічного ув’язнення за вбивство, якого він не вчиняв.

 
Суд американського штату Міссурі скасував обвинувальний вирок 50-річному Ламару Джонсону, який провів за ґратами 28 років. Про це 15 лютого повідомила газета USA Today.
 
Зазначається, що чоловік отримав довічний термін за вбивство, якого не вчиняв.
 
Торік у серпні окружний прокурор Сент-Луїса Кім Гарднер подала клопотання про звільнення Джонсона після того, як розслідування підтвердило його невинуватість.
 
У жовтні 1994 року Ламара було засуджено за вбивство Маркуса Бойда. Він мав алібі, проте суд тоді не вважав це й іншими доказами невинуватості переконливими.
 
Видання зазначає, що в ніч вбивства Джонсон перебував зі своєю дівчиною, за винятком п’яти хвилин, коли він пішов продати наркотики. Саме ці хвилини стали вирішальними у звинувачувальному вироку.
 
Пізніше інший ув’язнений, засуджений через три роки після Ламара, який відбуває довічний термін за інше вбивство, визнав свою провину в злочині, а ключовий свідок відмовився від свідчень проти Джонсона.
 
Адвокати звільненого повідомили, що чоловік збирається відновити контакт зі своєю родиною та насолоджуватися досвідом, у якому йому відмовляли більшу частину життя.

Lamar Johnson exits the courtroom after a judge freed him from his life sentence. For 28 years, Johnson maintained his innocence in the murder of his friend Marcus Boyd. 🎥: @KMOXKilleen pic.twitter.com/ysqNUgA98W

— KMOX St. Louis News (@kmoxnews) February 14, 2023

 
Раніше повідомлялося, що американця Хорхе Моліна заарештували і звинуватили у вбивстві, якого не скоїв, через GPS-трекер Google.
 
Американцю, що відсидів 40 років через помилку суду, виплатять $21 млн

 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net