Суд дозволив російські прапори в Берліні 9 травня

Поліція подала скаргу до Вищого адміністративного суду на таке рішення.

Дебати про заборону прапорів на дні пам’яті 8 і 9 травня в Берліні виходять на новий виток: адміністративний суд після українських прапорів схвалив також і російські, берлінська поліція не хоче з цим миритися, повідомляє портал RBB24.

За даними поліції, перед днями пам’яті до закінчення Другої світової війни в 1945 році Берлінський адміністративний суд також дозволив вивішувати російські прапори і символіку. Мова йде саме про захід, який запланований на 9 травня – 17 червня.

Через це поліція подала скаргу до Вищого адміністративного суду на це рішення.

Нагадаємо, що спочатку поліція заборонила російські та українські прапори і символіку біля радянських меморіалів у Трептові, Тіргартені та Шенхольцер-Хайде на дні пам’яті 8 та 9 травня. Ці два дні відзначають 78-му річницю закінчення Другої світової війни в Європі.

Однак адміністративний суд вже в п’ятницю зняв заборону на українську символіку. На це берлінська поліція скарги не подавала.

Пізно ввечері в суботу була оскаржена в терміновому порядку заборона на російську символіку для заходу 9 травня перед пам’ятником танку на вулиці 17 червня. І в цьому випадку адміністративний суд виніс рішення проти постанови поліції. З іншого боку, була подана скарга до наступної інстанції.

Поліція обґрунтувала свою постанову бажанням забезпечити «гідне вшанування пам’яті загиблих солдатів тодішньої Радянської армії». 


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net