Столтенберг: Небезпечно недооцінювати армію РФ

Столтенберг заявив, що союзники з НАТО повинні дотримуватися свого курсу і продовжувати допомогу Україні.

 
Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що союзники НАТО постають перед критичним моментом для всієї системи європейської безпеки, і в цих умовах було б небезпечно недооцінювати армію РФ, яка має велику кількість військ і продемонструвала готовність не зважати на людські втрати. Про це він сказав у Гаазі на прес-конференції за підсумками візиту до Нідерландів, повідомляє Укрінформ.
 
Але це також демонструє важливість продовження нашої допомоги для України. екстремальну жорстокість. Ми всі бачили жахливі сцени на звільнених територіях, а також невиборчі російські атаки на цивільне населення та критичну інфраструктуру», — зазначив Столтенберг.
 
За його словами, наступні місяці будуть тяжкими. Мета президента РФ Володимира Путіна — залишити Україну в холоді та в темряві цієї зими. У цих умовах союзники з НАТО повинні дотримуватися свого курсу та продовжувати допомогу Україні.
 
Столтенберг також подякував Нідерландам за суттєвий внесок у пакет допомоги від НАТО для України, що допомагає задовольняти негайні потреби, у тому числі в пальному, зимовому одязі, медичних поставках та системах боротьби з дронами. Він привітав рішення Нідерландів надати Україні ще 120 млн. євро допомоги, яка включає витрати на передачу Україні чеських бойових танків.
 
Нагадаємо, Генсек НАТО заявив, що умови завершення війни, яку розв’язала РФ, визначатиме сама Україна.
 
Раніше Столтенберг сказав, що президент Росії Володимир Путін недооцінив мужність українців та підтримку України із боку Заходу.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net