США відреагували на вчення Китаю навколо Тайваню

Америка має достатньо ресурсів та можливостей на регіональному рівні для забезпечення миру та стабільності, запевнив дипломат.

Влада США «уважно спостерігає» за військовими навчаннями Китаю біля острова Тайвань. Про це повідомляє Reuters у неділю, 9 квітня.

Представник Американського інституту на Тайвані, фактично виконуючий обов’язки посольства, заявив, що США «впевнені в тому, що мають достатньо ресурсів і можливостей на регіональному рівні для забезпечення миру і стабільності».

«Як ми вже говорили, у Пекіна немає причин перетворювати цей транзит (повернення на Тайвань із США президента Цай Інв’нь – ред.) США, який відповідав давній практиці та політиці США, на щось, чим він не є, або використовувати його як привід для надмірної реакції», – додав представник.

Він наголосив, що канали зв’язку США з Китаєм залишаються відкритими, і Вашингтон постійно закликає до стриманості та незмінності статус-кво.

Як відомо, зараз армія Китаю проводить навчання навколо Тайваню. Напередодні війська відпрацювали оточення та блокаду острова. Міністерство оборони Тайваню заявило, що за попередні 24 години було помічено 71 літак ВПС Китаю та дев’ять кораблів ВМС навколо Тайваню.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 


 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net