США припускають, що Путін застосує ядерну зброю

У Вашингтоні пообіцяли, що застосування ядерної зброї по Україні матиме для Путіна і Росії астрономічну ціну.

 
Заступник держсекретаря США Вікторія Нуланд не виключила, що президент РФ Володимир Путін застосує тактичну ядерну зброю у війні з Україною. Але в цьому випадку ціна для нього буде «астрономічною». Про це вона сказала в інтерв’ю ЄП.
 
«Ми маємо справу з Путіним, і він уже дава наказ чинити жахливі, наджорсткі військові злочини. А отже, можливо все, і нам потрібно бути готовими до використання Росією різних типів зброї з катастрофічними наслідками», – сказала вона.
 
Водночас Нуланд зазначила, що наразі не лише США доносять до Путіна сигнал про те, що цей крок буде катастрофим не лише для України і для світу. Також це матиме абсолютно катастрофічні наслідки для самого Путіна, а також для Росії.
 
«Навіть у порівнянні з тими високими втратами, тією високою ціною, яку для Росії має нинішня агресія – у цьому випадку ціна дій Путіна буде просто астрономічною», – сказала Нуланд і наголосила, що від деталей у цьому питанні краще утриматися.
 
Раніше президент Володимир Зеленський заявив, що Росія може застосувати ядерну зброю проти України, і країни світу мають бути готовими до цього.
 
Путін хвалився, що готовий завдати по Україні ядерного удару – журналіст

 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net