США обмежили експорт для 37 організацій: до списку потрапили дві з РБ та РФ

Американський мінторг ввів експортні обмеження по одній компанії з Росії, Білорусі, проте більшість із Китаю.

 
Мінторг США запроваджує експортні обмеження проти 37 організацій. Серед них і дві компанії з Білорусі та Росії. Про це йдеться у повідомленні, розміщеному у Федеральному реєстрі США.
 
«Список юридичних осіб (…) визначає організації, щодо яких є розумні підстави вважати, ґрунтуючись на конкретних фактах, що ці організації були залучені, є залученими або становлять значний ризик бути залученими до діяльності, що суперечить інтересам національної безпеки або зовнішньої політики держави (США, – ред.)«, — наголошується в повідомленні.
 
Бюро з питань промисловості та безпеки мінторгу США внесло до списку організацій, щодо яких запроваджуються експортні обмеження, по одній компанії з Росії, Білорусі та Тайваню, три компанії з Бірми, чотири – з Пакистану, решта – з Китаю.
 
До списку мінторгу США, зокрема, потрапили:
 

  • DMT Electronics (РФ),
  • DMT Trading LLC (Білорусь),
  • Neotec Semiconductor Ltd. (Тайвань),
  • міністерство транспорту та комунікацій Бірми,
  • Dynamic Engineers (Пакистан).

 
Заходи щодо компаній з Китаю запроваджуються «за придбання та спробу придбання предметів американського походження на підтримку зусиль Китаю щодо військової модернізації», що суперечить інтересам національної безпеки та зовнішньої політики США.
 
Документ офіційно опублікують у Федеральному реєстрі 6 березня.
 
Як уже повідомлялося, спеціальний представник ЄС Девід О’Салліван заявив, що Брюссель змістить акценти у питанні санкцій, зокрема він почне більше приділяти увагу забезпеченню дотримання вже існуючих обмежень. Крім того, у поле уваги потраплять треті країни.
 
Росія купує запчастини для літаків в обхід санкцій — ЗМІ
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net