США мають намір скоротити виробництво південнокорейських чіпів у Китаї — ЗМ

Штати планують на рік скасувати відстрочку від експортних обмежень для південнокорейських компаній, щоб ті не робили мікросхеми в Китаї.

Південнокорейська компанія-виробник мікросхем пам’яті Samsung Electronics та SK Hynix отримала річну відстрочку від американських експортних обмежень, щоб завадити технологічним амбіціям Пекіна та заблокувати його військові досягнення. Про це у п’ятницю, 24 лютого, повідомляє Reuters.
 
Так, заступник міністра торгівлі США з промисловості та безпеки Алан Естевез заявив, що швидше за все це буде обмеження на рівні, до якого вони можуть зростати в Китаї.
 
«Ми працюємо з ними, щоб гарантувати, що ми не завдамо шкоди компаніям наших союзників. Водночас ми збираємося перешкоджати Китаю створювати можливості, які загрожуватимуть нам колективно», — пояснив він.
 
Міністерство промисловості Південної Кореї в п’ятницю заявило, що між Південною Кореєю та Сполученими Штатами не було жодних конкретних обговорень щодо встановлення верхнього ліміту на рівні технологій. Samsung Electronics не надала коментарів. У SK Hynix не змогли відразу надати коментар Reuters.
 
Samsung та SK Hynix, які контролюють близько половини світового ринку мікросхем флеш-пам’яті NAND, в останні десятиліття інвестували значні кошти в Китай для виробництва мікросхем, життєво важливих для клієнтів, включаючи технологічних гігантів Apple та Amazon.
 
Раніше повідомлялося, що представник МЗС Китаю назвав США «найбільшим розпалювачем війни».
 
Китай схиляється до відправки зброї до РФ — ЗМІ

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net