США готові озброювати Україну роками — Пентагон

Вашингтон та його партнери по НАТО мають намір розвивати оборонний потенціал України у наступні 5, 10 і 20 років, якщо знадобиться.

 
Україна як суверенна держава збережеться, і матиме свою армію, яку необхідно озброїти. США вирішують це питання. З такою заявою виступила перший заступник глави Пентагону Кетлін Хікс на саміті Defense One Tech у понеділок, 13 червня.
 
«Розглядаючи більш довгострокову перспективу, ми, гадаю, можемо сьогодні запевнити себе в тому, що країна під назвою «Україна» збережеться, що це буде суверенна країна і що ця країна матиме збройні сили, які повинні її захищати. Тому, дивлячись вперед, ми вирішуємо, які засоби знадобляться українцям для самооборони у довгостроковій перспективі», — сказала вона.
 
За словами Хікс, США мають намір разом із партнерами по НАТО розвивати оборонний потенціал України у наступні 5, 10 і 20 років, якщо знадобиться. При цьому Вашингтон вирішує два питання: яке озброєння передати Києву та яка підготовка знадобиться українським військовим.
 
«Хороша новина полягає в тому, що США активно взаємодіяли зі Збройними силами України протягом довгого часу», — зазначила заступник міністра.
 
Нагадаємо, напередодні радник Офісу президента Михайло Подоляк опублікував перелік зброї, яка потрібна Україні для перемоги над Росією.
 
Глава Пентагону Ллойд Остін у відповідь заявив, що США та партнери мають намір дати Києву все необхідне, щоб досягти успіху у війні.
 
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net