Співробітники ФСБ та ПВК Вагнера втекли до Франції та дають покази

Співробітниця ФСБ має інсайд, пов’язаний із вторгненням в Україну і «процесами, що останнім часом відбуваються, по лінії департаменту контррозвідки і Міноборони».

Співробітниця ФСБ та член ПВК Вагнера запросили політичний притулок у Франції та дають свідчення про військові злочини Росії, в тому числі в Україні, а ЗМІ готують матеріал за свідченнями одного з них. Про це у п’ятницю, 14 жовтня, пише The Insider з посиланням на главу проекту Gulagu.net та правозахисника Володимира Осєчкіна.
 
За його словами, обидва опинилися в одному літаку випадково і обидва надіслали, згідно з правилами, свої посадкові талони до служби безпеки аеропорту.
 
«Побачивши майже ідентичні посадкові з однаковими відмітками, спочатку було вирішено, що це дві різні особи відправили один квиток, потім з’ясувалося, що одна людина сидить у 28 ряду, друга — у 29-му.
 
Обидва синхронно пішли запитувати про політичний притулок та міжнародний захист, це виглядало дуже дивно — кожен з них вирішив, що другий тут по його душу. У французької поліції та службі безпеки аеропорту теж виникли підозри, ситуація була нестандартна», — розповів Осечкін.
 
Він зазначив, що співробітник ПВК розповів, як було створено військове формування при Міноборони РФ, як держава створила систему фінансування та забезпечення ПВК і як ці секретні підрозділи брали участь у диверсійній роботі на сході України безпосередньо в Луганській області.
 
Співробітниця ФСБ володіє інформацією, пов’язаною з документообігом, у тому числі з вторгненням в Україну, і щодо процесів, що відбуваються останнім часом, по лінії департаменту контррозвідки та Міністерства оборони.
 
Осєчкін додав, що, ймовірно, співробітниця ФСБ і «вагнерівець» отримали політичний притулок, оскільки їх життям загрожувала небезпека: «Коли члени путінської системи виходять із неї, вони стають ворогами системи.
 
Повідомляється, що за останні місяці вже кілька співробітників спецслужб змогли виїхати з Росії та попросити притулку. Вони також дають свідчення.
 
Раніше повідомлялося, що російські солдати продовжують масово здаватися в полон.

Новини от Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net