Словенія приєднається до спільної закупівлі снарядів для України

Любляна приєднається до спільних закупівель боєприпасів у рамках проекту EDA, у якому вже беруть участь 23 країни-члени ЄС та Норвегія.

Влада Словенії ухвалила рішення приєднатися до проекту спільної закупівлі боєприпасів для України. Про це у четвер, 20 квітня, повідомляє 24UR.
 
Зазначається, що рішення було ухвалено на зустрічі міністрів оборони та закордонних справ ЄС у рамках плану поставити один мільйон артилерійських снарядів протягом наступних 12 місяців до України.
 
У Міністерстві оборони Словенії заявили, що угода встановлює рамки для участі держав-членів у проекті та містить положення про цілі, управління, фінанси, адміністрацію, укладення контрактів та відповідальність. Вона також передбачає захист секретної інформації, приєднання нових членів та заключні положення про термін дії, внесення змін, припинення дії або вихід із проекту.
 
«Підписання проектної угоди не створить жодних фінансових зобов’язань для Республіки Словенія, оскільки вона лише встановлює рамки для подальшої співпраці», — наголосили у відомстві.
 
Таким чином, Словенія приєднається до проекту EDA із спільної закупівлі боєприпасів, до якого досі приєдналися 23 держави-члени ЄС та Норвегія.
 
Раніше повідомлялося, що країни-члени Євросоюзу ухвалили рішення поставити Україні 1 млн. снарядів протягом наступних 12 місяців.
 
Також повідомлялося, що ЄС може виділити 500 млн євро на виробництво снарядів для України.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

СюжетОчільниця Херсона: люди залишають місто, але життя триває

Екс-президент ФРН Ґаук: Україна — явна жертва агресії РФ

Половина українців вважають НАТО найкращою гарантією безпеки

Источник: korrespondent.net