Швейцарія готує тисячі місць для українських біженців на військових базах

З початку 2023 року армія розміщуватиме біженців на військових базах у Фрайбурзі та в Дюбендорфі, а з лютого місця виділять на військових базах у Тун та Санкт-Лузістейг.

 
До кінця року загальна кількість українських біженців у Швейцарії може сягнути 75 тисяч. У зв’язку з цим швейцарська армія надасть Державному секретаріату з міграції (SEM) додаткові місця та персонал для прийому українців. Про це повідомляє Schengenvisainfo.
 
Зазначається, що Федеральна рада Швейцарії заявила про допоміжне розгортання армії до кінця березня 2023 року.
 
«SEM спільно з армією з весни збільшили кількість місць для розміщення більш ніж 9000 осіб та набрали додатковий персонал для догляду та безпеки. Однак необхідні додаткові ресурси, щоб мати можливість продовжувати забезпечувати розміщення та догляд за тими, хто шукатиме притулок у найближчі місяці», — сказано в повідомленні.
 
Так, за попередніми оцінками, найближчими місяцями буде потрібно близько 3000 додаткових ліжок. Армія виділить близько 2100 місць для розміщення у приміщеннях своїх шкіл, а за потреби там можна буде розмістити до 2700 людей.
 
Повідомляється, що з початку 2023 року армія розміщуватиме біженців на військових базах у Фрайбурзі та в Дюбендорфі, а з лютого місця виділять на військових базах у Тун та Санкт-Лузістейг. Крім того, міграційні служби матимуть змогу залучити для допомоги до 500 військовослужбовців.
 
Нагадаємо, в ООН заявили про готовність до нових хвиль переміщення українців.
 
Також повідомлялося, що Чехія має намір працевлаштувати українців у оборонній промисловості.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетРФ прорахувалася в Україні — якою буде поразка?

У спецслужбі Молдови прогнозують вторгнення РФ у 2023 році

СюжетЩо відомо про ЗРК Patriot, на які Україна чекає від США

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

Источник: korrespondent.net