Ще одна країна закликала своїх громадян залишити Білорусь та РФ

У МЗС західних країн вважають, що перебуваючи на території Росії і Білорусі можна наразити себе на небезпеку затримань і примусову мобілізацію.

Влада Канади звернулася до своїх громадян, які зараз знаходяться у Росії та Білорусі, і закликала їх залишити ці країни, поки є така можливість. Відповідні рекомендації у понеділок, 13 лютого, опубліковано на сайті Міністерства закордонних справ Канади.
 
Зокрема, громадян Канади закликали уникати будь-яких поїздок до Росії через війну РФ з Україною: мобілізацію, обмеження на фінансові операції та дедалі складніші варіанти перельотів.
 
«Якщо ви знаходитесь в Росії, ви повинні поїхати, поки ще доступні комерційні кошти. Якщо ви залишаєтеся в Росії, поводьтеся стримано. Канадці, які мають російське громадянство, можуть бути узяті на обов’язкову військову службу», — попередили в МЗС Канади.
 
Також влада Канади звернулася до своїх громадян, які перебувають у Білорусі. У цю країну їм не рекомендують їхати через довільне застосування місцевих законів та війни між Росією та Україною.
 
«Можливості посольства Канади в Польщі щодо надання консульських послуг у Білорусі вкрай обмежені. Якщо ви перебуваєте в Білорусі, ви повинні поїхати комерційним шляхом», — йдеться у повідомленні МЗС Канади.
 
Зазначимо, уряд Франції закликав своїх громадян залишити територію Білорусі та уникати подорожей до цієї країни.
 
Крім того, влада США закликала своїх громадян не в’їжджати на територію Росії, а тих, хто перебуває в РФ, негайно залишити країну. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net