Сербія заперечує постачання зброї Україні

Глава сербського міноборони Мілош Вучевіч стверджує, що Белград не постачає озброєння жодній зі сторін конфлікту.

 
Сербія заперечує постачання зброї Україні, про що свідчать нібито «злиті» в мережу секретні документи Пентагона. Про це заявив сербський міністр оборони Мілош Вучевіч, повідомляє місцеве видання Telegraf.
 
«Ми більше десяти разів заперечували ту брехню і ось ми знову це робимо. Сербія не продавала і не буде продавати зброю ні українській, ні російській стороні, ні країнам, що оточують цей конфлікт», — запевнив він.
 
За його словами, Сербію нібито намагаються «втягнути у конфлікт». Він стверджує, що Белград продає зброю лише третім країнам, які далекі від війни Росії проти України.
 
«Завжди існує ймовірність того, що якась зброя якимось магічним чином буде знайдена на території конфлікту, але це не має жодного стосунку до Сербії. Це питання до тих країн, які не поважають міжнародні норми, договірні положення та ділову практику. Повторюю, Сербія не надсилала Україні зброю, і все, що публікується на цю тему, є помилковими спекуляціями», — додав Вучевіч.
 
Нагадаємо, раніше Reuters заявив із посиланням на «злиті» секретні документи, що Сербія погодилася постачати зброю Києву або вже направила її.
 
Додамо, за словами президента Сербії Олександра Вучевіча, він не може заприсягтися, що не запровадить санкції проти Росії.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net