РЖД забрала обладнання Siemens

Забезпечувальні заходи вжито в рамках справи за позовом РЖД, у якому позивач вимагає визнати недійсним одностороннє розірвання договору про технічне обслуговування та ремонт високошвидкісних поїздів.

 
Арбітражний суд Санкт-Петербурга і Ленінградської області передав ВАТ Российские железные дороги для зберігання та використання устаткування, інструменти і запчастини, що належать Siemens Mobility GmbH (ТОВ Сіменс Мобільність), необхідні для ремонту високошвидкісних поїздів. Про це повідомляє Rollingstock.
 
Забезпечувальні заходи вжито в рамках справи за позовом РЖД, у якій позивач вимагає визнати недійсним одностороннє розірвання договору про технічне обслуговування та ремонт високошвидкісних поїздів від 20 квітня 2007 року і зобов’язати Siemens Mobility виконувати зобов’язання за договором, який має діяти до 2037 року.
 
До речі, раніше Siemens Mobility в односторонньому порядку заявила про припинення робіт з обслуговування поїздів через рішення компанії піти з російського ринку через повномасштабну війну Росії проти України. Компанія почала процедуру припинення своєї виробничої та операційної діяльності.
 
Нагадаємо, російське хакерське угруповання Killnet заявило про початок глобальної кібератаки на США і низку країн Заходу, серед яких названо Україну.
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net