Розвідка Британії: ЗСУ стабілізували північну лінію оборони Бахмута

Удар РФ зруйнував міст через єдину асфальтовану дорогу до Бахмута, яка перебувала під контролем України приблизно 2 березня.

У Міністерстві оборони Великої Британії повідомили, що російській армії важко підтримувати темпи наступу в районі Бахмута. ЗСУ обороняють місто, незважаючи на сильний тиск та руйнування шляхів підвезення боєприпасів.

Зазначається, що у вихідні українські сили, ймовірно, стабілізували свій оборонний периметр після попередніх наступів росіян на північну частину міста.

У розвідці повідомили, що удар РФ зруйнував міст через єдину асфальтовану дорогу до Бахмута, яка перебувала під контролем України приблизно 2 березня.

Крім того, бруд, ймовірно, заважає українським силам поповнювати запаси, оскільки вони дедалі частіше вдаються до використання ґрунтових доріг.

Нагадаємо, на засіданні Ставки Верховного головнокомандувача було ухвалено рішення, що ЗСУ продовжать обороняти Бахмут і посилювати позиції у місті.

За даними американського Інституту вивчення війни (ISW), ПВК Вагнер в битві за Бахмут втратила найефективніші підрозділи.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

СюжетОчільниця Херсона: люди залишають місто, але життя триває

Екс-президент ФРН Ґаук: Україна — явна жертва агресії РФ

Половина українців вважають НАТО найкращою гарантією безпеки

Источник: korrespondent.net