Розвідка Британії: РФ втратила 5000 одиниць бронетехніки в Україні

Росія представила систему активного захисту бронетехніки Арена-Е. Проте не надходило доказів щодо її встановлення на власну техніку в Україні.

Втрати Росії у війні з Україною налічують уже 5 тисяч одиниць бронетехніки. Однією з причин є нездатність виробляти системи захисту у промислових масштабах. Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії.

Зазначається, що, незважаючи на війну в Україні, російські оборонні підприємства продовжують демонструвати свою продукцію на великих міжнародних виставках озброєнь.

Так, на нещодавньому заході було представлено систему активного захисту Арена-Е, призначену для підвищення живучості бронетехніки.

Проте не надходили докази встановлення систем Арена-Е на власні машини РФ в Україні.

«Імовірно, це пов’язано з нездатністю російської промисловості виробляти високотехнологічні системи у великих масштабах — проблема, що посилюється дією міжнародних санкцій», — йдеться у повідомленні Міноборони.

Щодо особового складу армії РФ, то з 24 лютого 2022 року по 3 березня 2023 року загальні втрати російських військ на території України орієнтовно склали 151 370 осіб (+765 за добу).

Нагадаємо, РФ втратила близько 50% боєздатних танків в Україні.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

СюжетОчільниця Херсона: люди залишають місто, але життя триває

Екс-президент ФРН Ґаук: Україна — явна жертва агресії РФ

Половина українців вважають НАТО найкращою гарантією безпеки

Источник: korrespondent.net