Розвідка Британії назвала завдання нового командувача ЗВО РФ

Західне угруповання російських військ має утримувати район Луганської області навколо Кремінної та Сватового.

 
Генерал-лейтенант Євген Нікіфоров перебуває у процесі ухвалення командування Західною групою військ РФ в Україні. Його головним завданням є утримання території навколо Кремінної та Сватового, йдеться в огляді Міноборони Великої Британії, опублікованому 30 грудня.
 

 
Зазначається, що Нікіфоров стане, щонайменше, четвертим командувачем Західного військового округу після вторгнення на українську територію та замінить генерал-полковника Сергія Кузовлєва, призначеного лише три місяці тому.
 
«Будучи начальником штабу Східної групи військ Росії у перші тижні вторгнення, Нікіфоров мав брати активну участь у плануванні катастрофічної спроби Східного угруповання та повітряно-десантних військ просунутися на Київ із північного заходу через Чорнобильський район», — зазначили британські військові.
 
За даними розвідки, зараз перед Західною групою військ РФ майже напевно поставлене завдання утримувати правий фланг Росії, район Луганської області навколо Кремінної та Сватового.
 
«Оскільки будь-яка зі сторін цілком може спробувати наступ на цій ділянці, Нікіфоров бере на себе важливу оперативну роль у конфлікті», — зазначено у звіті.
 
У Міноборони Британії підсумували, що плин старших російських офіцерів відображає внутрішні розбіжності військового керівництва РФ з приводу ведення війни.
 
Раніше у Головному управлінні розвідки Міноборони України повідомили, що Росія змінила командувача Західного військового округу.
 
Розвідка Британії помітила «покращення» у командуванні РФ
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net