Розвідка Британії назвала кількість вагнерівців на фронті в Україні

Власник Вагнера Євген Пригожин частково фінансував організацію за рахунок завищених державних контрактів, укладених з іншими компаніями.

У Міністерстві оборони Великобританії заявили, що чисельність так званої ПВК Вагнер на російсько-українському фронті сягає 50 тисяч осіб.

Зазначається, що за даними держреєстру РФ, воєнізована група Вагнера офіційно зареєстрована як юридична особа 27 грудня 2022 року. Група оголосила свою основну діяльність «консалтингом у галузі управління», про військову службу не згадувалося.

«Поки незрозуміло, якою мірою структура ПВК Центр Вагнера використовуватиметься для управління воєнізованою діяльністю Вагнера», йдеться у повідомленні.

Як зазначили у розвідці, приватні військові компанії (ПВК) залишаються незаконними в Росії, незважаючи на тривалі дискусії щодо реформування закону.

Власник Вагнера Євгеній Пригожин, ймовірно, частково фінансував організацію за рахунок завищених державних контрактів, укладених з іншими його компаніями.

«Реєстрація продовжує напрочуд швидкий розвиток публічного профілю традиційно непрозорої групи. Пригожин зізнався у заснуванні Вагнера лише у вересні 2022 року; у жовтні 2022 року він відкрив глянцеву штаб-квартиру в Санкт-Петербурзі», — заявили в Міноборони Британії.

Раніше повідомлялося, що Збройні сили України ліквідували 77% колишніх ув’язнених росіян, яких набрала до лав окупаційних сил приватна військова компанія (ПВК) Вагнер.

США мають намір «нейтралізувати» ПВК Вагнер — Держдеп


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетЛауреатка Нобеля з України: Путін зупиниться лише тоді, коли його зупинять

СюжетУсі завжди реагували лише на Росію та російський наратив — експерт

СюжетНАТО: більше ніж два відсотки ВВП на оборону?

Тихановська: Не можна допустити втягування Білорусі у війну

Источник: korrespondent.net