Ростислав Демчук: От визита Зеленского в Вашингтон Путина охватила дикая ярость

От неожиданного визита Владимира Зеленского в Вашингтон российского президента охватила дикая ярость…

Далее текст на языке оригинала.

Як-то кажуть, де тонко — там і рветься. Путін розгубився, він у паніці: Зеленський несподівано «рвонув» у Вашингтон, у що виллється його візит у США ще остаточно не відомо, окрім того, що Сполучені Штати нададуть Україні новий пакет фінансової допомоги у розмірі майже 2 млрд доларів, реактивні системи ППО «Петріот», а також оголосять Росію «державою-агресором». Яка зараз ситуація на фронті — також не зовсім зрозуміло. Врешті-решт Путін у злобі відмінив цьогорічне послання до парламенту РФ і переніс його на наступний рік.

Послання президента Федеральним зборам у 2022 році не буде, повідомили близькі до Кремля російські ЗМІ. За їхніми словами, масштабна робота над текстом послання в Адміністрації президента РФ застопорилася. Пояснюють це тим, що послання краще оголошувати, коли ситуація на фронті стане більш зрозумілою. Експерти погоджуються: президент у своєму зверненні традиційно говорить про майбутнє, і в умовах нинішнього «динамічного порядку денного» те «майбутнє» незрозуміле й доволі туманне, і тому послання вирішили перенести на наступний рік.

Раніше Путін скасував велику прес-конференцію, яка проходила щороку останні 10 років. Причиною стала відсутність гарантій з боку спецслужб, що вони припинять спроби нових диверсій з України на «російській території», розповіли засобам масової інформації джерела, близькі до Кремля та уряду.













Источник: www.obozrevatel.com