Росіяни спустошують банкомати у Фінляндії

З моменту відкриття кордону в південно-східній Фінляндії середня сума разових коштів, що знімаються в деяких місцях, навіть подвоїлася.

Громадяни Росії активно знімають валюту з банкоматів у Фінляндії, використовуючи карти китайської платіжної системи UnionPay. Про це фінська державна телерадіокомпанія Yle у п’ятницю, 26 серпня.

«Банкомати почали дуже швидко спустошуватися, коли у липні відкрився кордон», — сказав Рісто Лепо, регіональний менеджер оператора банкоматів Nokas.
 
Наголошується, що зараз багато західних компаній більше не видають кредитні та дебетові картки громадянам Росії. Наприклад, так працюють Visa, American Express та Mastercard.
 

UnionPay прийшов до Фінляндії останніми роками, коли кількість китайських та інших азіатських туристів у Фінляндії почала збільшуватися.
 
З моменту відкриття кордону в південно-східній Фінляндії середня сума разових коштів, що знімаються в деяких місцях, навіть подвоїлася. Це створює проблеми для компанії, бо тепер їй доводиться найчастіше заправляти банкомати.
 
«Наприклад, раніше ми заправляли банкомат у Ваалімаа лише раз на тиждень, а тепер нам доводиться їздити туди двічі-тричі на тиждень або навіть чотири рази на тиждень», — розповів Лепо.
 
Це приносить його компанії додаткові витрати, але не додатковий дохід, тому що вона отримує компенсацію в залежності від кількості знімань, а не суми знятих грошей.
 
Також компанія не може сильно вплинути на ситуацію, тому що обмеження, наприклад, на суму зняття грошей, завдадуть шкоди основній клієнтській базі, тобто місцевому населенню, оскільки обмеження необхідно буде встановити для всіх типів карток.
 
Напередодні повідомлялося, що росіяни масово використовують кордон з Естонією чи Фінляндією для в’їзду до ЄС. З початку повномасштабної війни в Україні понад 60% росіян скористалися саме цими кордонами.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Санкції проти Росії

Санкції щодо РФ не перешкоджають гуманітарній допомозі — ЄС

США закликають Євросоюз не послаблювати санкції проти Росії

Джонсон закликав не знижувати тиск на Росію через анексію Криму

Ґабріель пропонує заохотити РФ виконувати «Мінськ»

Берлін погрожує США заходами у відповідь на санкції проти Росії

Источник: korrespondent.net