Росія вишле десятки дипломатів Франції, Італії та Іспанії

У відомстві Сергія Лаврова нарікали на завдані збитки відносинам Росії та європейських країн.

 
Російська влада як відповідь вирішила вислати 34-х співробітників посольства Франції, 24 італійських дипломатів і 27 співробітників посольства Іспанії. Про це стало відомо у середу, 18 травня.
 
Так, на сайті МЗС РФ повідомляється, що у відомство було викликано посла Франції П’єра Леві, якому «було заявлено рішучий протест у зв’язку з провокаційним і нічим не обґрунтованим рішенням французької влади» про оголошення 41 співробітника російських дипломатичних установ у Франції персонами нон грата.
 

 
«Підкреслено, що цей крок завдає серйозної шкоди російсько-французьким відносинам та конструктивній двосторонній співпраці», – заявили на Смоленській площі.
 
У відомстві Сергія Лаврова оголосили, що як відповідь, 34 співробітники французьких дипломатичних установ в Росії оголошені persona nоn grata. Їм наказано залишити територію країни у двотижневий термін з моменту вручення відповідної ноти.
 
Крім того, Росію мають залишити 27 іспанських дипломатів. Про відповідне рішення було оголошено іспанському послу у Москві М.Гомесу Мартінесу. Дипломати Іспанії мають виїхати протягом семи діб.
 
Також офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова повідомила про висилання 24 співробітників італійських дипломатичних установ. Для цього було викликано італійського посла Джорджо Стараче.
 
Нагадаємо, у першій половині квітня 18 країн вислали понад 300 російських дипломатів.
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетАзовсталь: як працює обмін полоненими в теорії і на практиці

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

Війна в Україні зробила Бербок і Габека улюбленими політиками німців

Яку зброю Захід надає Україні

Источник: korrespondent.net