Росія відправить на війну бойових роботів — Рогозін

Робот Маркер вже був випробуваний як система охорони космодрому Східний, забезпечуючи контроль периметру його безпеки, стверджує Дмитро Рогозін.
Росія має намір використати у війні проти України бойову робототехнічну платформу Маркер. Про це повідомив керівник групи військових радників та науково-технічного центру Царські вовки Дмитро Рогозін у Telegram у неділю, 15 січня.
«Маркер уже випробуваний як система охорони космодрому Східний, забезпечуючи контроль периметра його безпеки. Тепер йому (точніше, їм – таких машин буде кілька) доведеться пройти бойове хрещення на Донбасі», – заявив Рогозін.
Він стверджує, що цей робот є спільним проектом Національного центру розвитку технологій та базових елементів робототехніки ФПІ та НУО Андроїдна техніка (розробник сумнозвісного робота Федора).
«Робот Маркер володіє технічним зором і автоматичною системою управління, в умовах радіоелектронної боротьби працює автономно, самостійно виконуючи бойове завдання, забезпечуючи цілевказівку об’єктів ворога на відстані щонайменше 15 км, а також відбираючи за пріоритетами ворожі цілі, що знаходяться в зоні ураження його власними вогневими засобами», – розповів Рогозін», – стверджує Рогозін.
За його словами, інспекторська група, яку він очолює, займається організацією випробувань нового робота. «Про результати розповім», – пообіцяв він.
Раніше міністр оборони РФ Сергій Шойгу розповів про виробництво бойових роботів у Росії. За його словами, триває велика робота над «зброєю завтрашнього дня». Вже розпочалося серійне виробництво бойових машин із штучним інтелектом.
Новини від Кореспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Читайте Korrespondent.net в Google News
Війна Росії з Україною
СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн
У РФ визнали музичного критика Троїцького «іноагентом»
СюжетЯк торгівці людьми наживаються на горі українок за кордоном
Битва за Соледар: як місто виглядає сьогодні
СюжетЯк канцлер ФРН Шольц опинився у капкані через «Леопарди»
Источник: korrespondent.net